Tvaika ģenerators 23 litru

€420.00 €445.00

Apraksts:

JAUNUMS!

   Tvaika ģenerators ir paredzēts tvaika ražošanai, ko var izmantot, lai ātri un droši kausētu vasku. Tvaika ģeneratoru kurina ar malku. Tvaika ģeneratora darbība ir atļauta tikai ārpus telpām.  Sākumā malka jāieliek krāsnī un jāaizdedz, kad pagāja 2-3 minūtes pēc iedegšanās sākuma, tad ir jāielej ūdeni- katlā caur atveri, kas atrodas augšpusē,  atskrūvējiet korķi (pēc ūdens iepildīšanas aizskrūvējiet korķi).

Ielejamā ūdens daudzums ir ~ 22 l (mazliet nepilna tvertne). Pirms vaska kausēšanas tvaika ģenerators japievieno pie vaska kausētavas ar šļūteni. Pēc 20-30 minūtēm katlā jāsāk vārīties ūdenim un izdalīties tvaikam, kā rezultātā šļūtene paliks karsta.
Ja katlam ir nepieciešams pievienot ūdeni, vispirms ar drošības vārstu jāatbrīvojas no tvaika spiediena sistēmā. Lai izvairītos no applaucēšanās ar tvaiku, korķis lēnām jāatver, vienlaikus samazinot tvaika spiedienu tvertnē. Darba procesā ir jāuzrauga manometra rādijums; ja spiediens paaugstinās virs 0,5 kg/cm2, nekavējoties pārtrauciet tvaika ģeneratora darbību, dzēšot uguni krāsnī un samazinot spiedienu, pēc tam atveriet katla korķi.

Parametri:

Ūdens tvertnes tilpums

23 l

Tvaika ģeneratora darbības laiks ar pilnu ūdens tvertni

2-3 st.

Tvaika ģeneratora svars

  66 kg

Spiediens pie kura nostrādā spiediena doršības vārsts

3кg/сm2

Manometra darbības robežas

0,05…0,4 кg/сm2

Tvaika ģeneratora izmēri:

Augstums bez pagarinātās dūmvada caurules

1070 mm

Augstums ar pagarināto dūmvada cauruli

1700 mm

Garums

750 mm

Platums

425 mm