Skudruskābes un etiķskābes iztvaicētājs MINI

#1233
€2.55

Īpašības:

  • Tilpums: 120 ml

Apraksts:

Ar iztvaicēšanas regulēšanas iepēju. Ar poliuretāna ieliktni.
Lietošanas ilgums stropā: 4-5 dienas. Pirmajā dienā iztvaikošanai tiek atvērta tikai vienai trešdaļai 1/3. Pēc 24 stundām saimi jāpārbauda. Ja efekts ir pamanāms un apmierinošs, trešdaļas 1/3 atvēršana lai tiek atstāta nākamajai dienai. Ja efekts nav pietiekams, otrajai dienai atvērt vairāk – uz divām trešdaļām 2/3. Pēc divām dienām pārbaudi veikt vēlreiz: ja situācija uzlabojas, tālāk atstājiet 2/3 atvērtu, bet ja efekts nav pietiekams, var pat pilnībā 3/3 iztvaikošanai atvērt.
OPTIMĀLAIS LAIKS PROCEDŪRAS VEIKŠANAI IR VASARAS BEIGAS, RUDENS SĀKUMS. DROŠI TO VAR VEIKT, JA GAISA TEMPERATŪRA ĀRPUS STROPA NEPĀRSNIEDZ 23-24 °C. DOZATORU VAIRĀKAS  VAIRĀKAS STUNDAS PIRMS IEVIETOŠANAS STROPOS JĀPIEPILDA AR SKUDRSKĀBI. TĀDĒJĀDI TAJOS ESOŠAIS ABSORBĒJOŠAIS MATERIĀLS BŪS VIENMĒRĪGI PIESŪCINĀTS AR ŠĶIDRUMU.  SKUDRSKĀBES TVAIKI IR SMAGĀKI PAR GAISU, TĀPĒC DOZATORU NOVIETO LIGZDAS AUGŠPUSĒ.

.

Etiķskābe - veids, kā saglabāt rāmīšus noliktavā

ATKĀRTOTS IZAICINĀJUMS, AR KURU BIŠKOPJI SASKARAS KATRU GADU, IR IZŅEMTO RĀMĪŠU GLABĀŠANA NOLIKTAVĀS, KAS GAIDA TO ATKĀRTOTU IZMANTOŠANU STROPOS. ŠĀDU IEKAPSULĒTU RĀMJU KRĀJUMS IR VĒRTĪGS RESURSS. TAS ĻAUJ BITĒM ĀTRĀK UZKRĀT MEDU, KAS IR ĪPAŠI SVARĪGI SEZONAS SĀKUMA STADIJĀ. DIEMŽĒL ŠŪNAS, PAR KURĀM NERŪPĒJAS NEVIENA BIŠU SAIME, BIEŽI VIEN KĻŪST PAR KOŽU UPURIEM. KĀPURI AR TIEM BAROJAS, LAIKA GAITĀ TOS IZNĪCINOT TIKTĀL, KA TOS NEVAR ATGRIEZT STROPOS. VIENS VEIDS, KĀ AIZSARGĀT ŠŪNAS, IR ETIĶSKĀBES IZTVAICĒŠANA. TĀ KONCENTRĀCIJA GAISĀ IZZŪD KAITĒKĻU AKTIVITĀTEI. DAŽAS DIENAS PIRMS PLĀNOTĀS ŠĀDU ŠŪNU IEVIETOŠANAS STROPĀ TĀS JĀVĒDINA.

Izcelsmes valsts: Polija.